Aktualności


Trybunał Konstytucyjny zbada konstytucyjność zakazu uboju rytualnego

Dnia 3 grudnia 2014 r. Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy wniosek Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP o zbadanie zgodności z Konstytucją zakazu uboju rytualnego, wyrażonego w ustawie o ochronie zwierząt.
 
 

Raport Hycel 2014

W ramach projektu monitoringu gmin, w którym uczestniczymy,
publikujemy raport o problemie bezdomnych zwierząt Hycel 2014.
 

Konkurs dla tatrzańskich fiakrów

Uwaga! uwaga! Dnia 27 września, o godz. 10.00, serdecznie zapraszamy wszystkich w Tatry, do Palenicy Białczańskiej, na konkurs dla fiakrów organizowany przez organizacje społeczne, pod nazwą "Zdrowy jak Koń". Odbycie się imprezy uzależnione jest od zgody dyr. TPN Szymona Ziobrowskiego oraz starosty tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy-Makowskiego. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie z tym problemów, gdyż Panom tym bliska jest przecież idea przewozów turystów do Morskiego Oka oraz dbałość o góralską kulturę.

regulamin konkursu pdf

 

Spotkanie w sprawie koni z Morskiego Oka

Dnia 15 października 2014 r., w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Kuźnicach, odbyło się spotkanie grupy roboczej "ds. sytuacji koni na drodze do Morskiego Oka".

Więcej…
 

Piszą o nas w Holandii

O działalności naszego Stowarzyszenia można przeczytać w wydawnictwie zaprzyjaźnionej holenderskiej organizacji Wereld Asielen, której członkowie odwiedzili nas już dwukrotnie w 2012 i 2014 r. klik (str. 1 i 5).

 


Strona 1 z 21