Apel o adopcje

 

Aby nie tracić naszego cennego czasu na niepoważne oferty adopcji, informujemy, iż nie wydajemy psów na łańcuch, ani do kojca.

 

 

 

LOLA

Jaga to młodziutka suczka która ma za sobą już kawał zupełnie nie ciekawej historii. Wraz z siostrą, córką, a może po prostu koleżanką jesienią zeszłego roku znalazła się pod budką stróża na remontowanej drodze S7, dłuższy czas prowadziły życie bezdomnych psiaków przez jednych przeganianych, a przez drugich dokarmianych. I tak z dnia na dzień..
Jaga to ok 2 letnia suczka o bardzo szlachetnym czarno-podpalanym umaszczeniu, na zgrabnych wysokich łapkach, z uroczymi na pół stojącymi uszami. Jest niewielka waży ok. 12 kg i kłębem sięga w pół łydki. Jaga to cudowna, pełna miłości, wrażliwa i delikatna suczka. Uwielbia się przytulać, miziać i głaskać. Z całą stanowczością można powiedzieć że to pies bardzo wymagający... MIŁOŚCI. Jaga kradnie serce każdego kto stanie jej na drodze, ale nie od razu. Suczka jest bardzo delikatna, żeby zdobyć jej zaufanie trzeba poświęcić jej troszkę więcej czasu. Trzeba się przyłożyć żeby zbudować relację, a ona na pewno odwdzięczy się za to najpiękniejszą psią miłością. Jaga jak każda kobieta bywa histeryczna, nie zawsze wszystko jej się podoba, a jak się nie podoba to potrafi to zasygnalizować, jednak nie ma w tym wszystkim ani grama agresji, taka po prostu babska histeria. Jaga szuka domu pełnego miłości, niekoniecznie w wielkim mieście i z małymi dziećmi, raczej gdzieś gdzie jest dużo spokoju i cierpliwości.

Jaga przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie ( woj. świętokrzyskie )

.
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: tak
Czip: tak

KRESKA

Kreska to suczka, która pewnego dnia pojawiła się na mieście w cieczce.

Kreska to młoda ok 2 letnia suczka, ważąca ok. 13 kg. Jest bardzo delikatna, subtelna, spolegliwa, grzeczna i cicha. Bardzo lubi przytulasy z człowiekiem, ale nie jest typem, który nachalnie pcha się na kolana, raczej podchodzi i prosi swymi orzechowymi oczkami o uwagę. Jest kompletnie niekłopotliwa, pies bezobsługowy, na kolanka i do kochania. Bardzo spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne, nie wykazując przy tym absolutnie żadnych oznak agresji. Jest niewymagająca, bardzo wdzięczna za każdy życzliwy gest. Nie jest typem aktywnym, to raczej typ leniuszka. Dobrze dogaduje się z innymi psami, sukami, nie wykazuje agresji w kontakcie z dwuletnim dzieckiem z domu tymczasowego. Stosunek do kotów na razie nieznany. Nie jest psem szczekliwym, głośnym, potrafi chodzić w szelkach, na smyczy.Będzie idealnym psem dla rodziny z dzieckiem lub mało aktywnej rodzinki, np. na emeryturze.

Kreska przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie ( woj. świętokrzyskie )

.
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: tak
Czip: tak

JAGA

Jesienią pod jedną z budek stróża remontowanej drogi S7 pojawiły się dwie suczki : Jaga i Jura. Widocznie spotkały się w czasie tułaczki po świecie i stwierdziły, że razem będzie im raźniej w tym nieszczęściu, które zgotowali im ludzie.
 
Jaga to czarna podpalana, młoda 1,5 roczna suczka, waży ok 11 kg. Taka mała kluseczka. Jest typem spokojnego psiaka, który jest bardzo oddany człowiekowi, ale przy tym nie jest w ogóle nachalna. Bardzo lubi się przytulać i wpatrywać ślepkami w opiekuna, nie wierząc, że najgorsze czasy, bezdomność, kopniaki, wyzwiska i rodzenie kolejnych pokoleń bezdomnych szczeniąt już za nią. Nie boi się innych psów, ale początkowo zachowuje dystans. W kontaktach z małym dziećmi bardzo pozytywna. Jest to spokojna, zrównoważona „hrabianka”. Zdumiewające jest jak nienaganne maniery ma ta sunia z ulicy– to prawdziwa dama salonowa, bez problemu odnalazła się w domu, nie niszczy – psi ideał.
 
Sunia przebywa w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie).
.
Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: tak
Czip: tak

KOLENDRA i KMINEK

Kolendra i Kminek to około 9 miesięczne kociaki. Ich dzieciństwo nie było niestety usłane różami, koty od urodzenia mieszkały w oborze, gdzieś z człowiekiem w tle. Kolendra i Kminek to koty idealne, kompletnie niekłopotliwe i nienachalne. Z uwagi na braki w socjalizacji na pewno nigdy nie będą nakolankowymi miziakami. Są zatem idealnym rozwiązaniem dla osoby, która chciałaby mieć kota, ale niekoniecznie ma dla niego czas. Rodzeństwo doskonale potrafi się sobą zająć, w domu są praktycznie niewidoczne. Wystarczy dać im jeść, pić i wymienić żwirek.

Kotki przebywają w domu tymczasowym w Jędrzejowie.

Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: tak

Ostatnio dodane

19 luty 2017
24 styczeń 2017
20 styczeń 2017

Apel o adopcje

23 październik 2016
23 październik 2016
28 sierpień 2016

Już w nowym domu

06 wrzesień 2016
13 grudzień 2016
06 grudzień 2016

Bezdomne zwierzęta - monitoring gmin

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji

statystyka