BABKA BERTA

Berta, dla nas Babka Berta jest suczką z dużym bagażem... ma prawdopodobnie więcej niż dziesięć lat, ale czy to oznacza że nie zasługuje już na swojego człowieka ... ? Berta słaniała się na nogach, szła środkiem ulicy jakby nic jej nie dotyczyło, jakby celowo kusiła los, aby zakończyć swój beznadziejny żywot. SOZ zgarnął ją bez mała ze środka ruchliwej szosy w centrum miasta. FB to wielka siła, cudem znalazł się dla Babki DT, jednak mimo najszerszych chęci, ze względu na bezpieczeństwo rezydentów w tym psów, kotów, kur i kóz musiała wrócić do tymczasowego boksu jaki grzecznościowo użytkuje Stowarzyszenie. Boks jest mscem tymczasowym, pies może tam zostać tylko kilka dni :(

A to relacja tymczasowej opiekunki:
"To kochana sunia, ale nie toleruje żadnych innych zwierząt wokół siebie, jest psem dla ludzi, szybko odzyskała dobą formę, chodzi na kilometrowe spacery po lesie bez żadnych problemów, bardzo czujna... ma swoje lata, nie wiadomo jakie doświadczenia w życiu za sobą, ale ludziom, którzy się nią zajmują ufa bezgranicznie i nie da skrzywdzić...życie na zewnątrz lubi bardziej niż w domu, a jak w domu to w oknie obserwuje świat na zewnątrz...na spacer nie trzeba ją namawiać...gdyby nie moje stado zwierząt została by u nas na zawsze...."

Babka Berta w DT bez krępacji wskoczyła do łóżka 7 letniego chłopca, naprawdę kocha ludzi, ale swoich ludzi, to strażniczka która nie dopuści do tego żeby ktoś ich skrzywdził. Lubi spacery i ruch. Szukamy dla niej azylu, wyjątkowych ludzi dla wyjątkowego psa... Szukamy domu pełnego spokoju, domu bez innych zwierząt. Berta z uwagi na wiek i swoje gabaryty ma ma problemy ze stawami, nie sprawia jej to problemów w chodzeniu, ale kilkukrotne schodzenie po schodach w bloku jest wykluczone. To naprawdę wyjątkowa suka, to 40 kg miłości do człowieka. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna który pozwoli jej odpocząć i da dużo miłości i nie będzie liczył ile jeszcze to potrwa.

Babka Berta przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie (świętokrzyskie).
.
Odpchlenie: tak
Odrobaczenia: tak
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce
Czip: tak

Ostatnio dodane

Apel o adopcje

28 sierpień 2016
15 czerwiec 2016
15 sierpień 2015

Już w nowym domu

03 grudzień 2016
03 grudzień 2016
03 grudzień 2016

Bezdomne zwierzęta - monitoring gmin

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji

statystyka

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.