Apel o adopcje

 

Aby nie tracić naszego cennego czasu na niepoważne oferty adopcji, informujemy, iż nie wydajemy psów na łańcuch, ani do kojca.

 

Tosia

Tosia ma 4 lata, ale pierwszy raz trafiła do nas już jako 3-miesięczne szczenię. Niestety, wyadoptowana została wówczas do ludzi, którzy ostatecznie wymyślili 1002 ważne powody, dla których oddali ją nam po 4 latach... Porzucona przez człowieka Tosia ciężko to przeżyła, niemniej doszła już do siebie. Posiada duży potencjał przywiązania się do człowieka, jednak trzeba jej dać trochę czasu, bo na początku wykazuje lękliwość i nieufność, szczególnie do obcych. Jest posłuszna i ułożona - reaguje na komendy "siad" i "leżeć". Bardzo dobrze odnajduje się w stadzie z innymi psami. Pozostawiona sama głośno i uporczywie szczeka, potrafi również wysoko skakać. Nie nadaje się do domu z kotami, na które poluje.

Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w woj. świętokrzyskim.

Tel. 693-183-750

odrobaczenie: tak
odpchlenie: tak
szczepienia: tak
kastracja: tak

Azorek

Sympatyczny i kochany dziadzio Azorek szuka domu. Azorek, gdy trafił do schroniska, był prawie łysy, jednak dzięki troskliwej opiece ma teraz ładne futerko. Mimo że jest prawie ślepy, chodzi za człowiekiem, przytula się, bardzo lubi spędzać czas z opiekunem. Dogaduje się z innymi psami. Wiadomo, że znalezienie domu dla starszych psów graniczy z cudem... no ale może ten cud się zdarzy.
Dziadzio Azorek przebywa w schronisku dla zwierząt w Rytlowie, tel. 535-815-820.
 
odrobaczenie: tak
odpchlenie: tak
szczepienia: tak
kastracja: nie

Dziadzio Kostek

Dziadzio Kostek, jak to dziadzio, niedosłyszy, niedowidzi, ma ok. 14 lat. Ale kocha ludzi, więc może jednak ktoś się ulituje i da mu godną starość przy swoim boku w domowym cieple?
Dziadzio Kostek przebywa w schronisku dla zwierząt w Rytlowie, tel. 535-815-820.
 
odrobaczenie: tak
odpchlenie: tak
szczepienia: tak
kastracja: nie

Dziadzio Ogonek

Dziadzio Ogonek to starszy psiak - ok. 12-letni, a może i starszy. Ma problemy ze stawami, jak to najczęściej bywa u owczarków. Za to charakter ma przewspaniały i każdego, kto go pozna, rozkochuje w sobie.

Dziadzio Ogonek przebywa w schronisku dla zwierząt w Rytlowie, tel. 535-815-820.

odrobaczenie: tak
odpchlenie: tak
szczepienia: tak
kastracja: nie

Apel o adopcje

15 marzec 2019
12 luty 2019
11 luty 2019

Już w nowym domu

18 październik 2016
18 październik 2016
19 październik 2016

Bezdomne zwierzęta - monitoring gmin

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji

analytics  Google Analytics