header mask 90h

Wirtualne adopcje

 

 

 

 

 

Jesteśmy wolontariuszami, bez strukturalnego wsparcia. Dlatego pomagamy na tyle, na ile możemy. Jesteśmy ograniczeni czasem, innymi obowiązkami i przede wszystkim ilością pieniędzy, jaką dysponujemy w danej chwili. Oczywistym jest, że nasze większe możliwości finansowe znajdują automatyczne przełożenie na zwiększenie ilości ratowanych przez nas zwierząt. Jak wszędzie, i tutaj, pieniądze mają wymierny wpływ, tym razem na życie bądź śmierć bezdomnych zwierząt. Jeśli zajrzałeś na tę stronę, ich los nie jest Ci obojętny. Jeśli zastanawiasz się, jak im pomóc, jeśli któryś pies lub kot zapadł szczególnie w Twoje serce, a nie możesz, ze względu na odległość, brak czasu i możliwości, zabrać go do swojego domu, oferujemy Ci możliwość Wirtualnej Adopcji zwierzęcia.

Zasady są proste:

  • wspierasz finansowo utrzymanie zwierzęcia pozostającego pod naszą opieką, wpłacając co miesiąc określoną, stałą kwotę pieniędzy, min. 50 zł za psa i 30 zł za kota
  • w miarę możliwości interesujesz się swoim podopiecznym, jego dalszym losem
  • otrzymujesz od nas wiadomości na temat stanu zdrowia zwierzęcia, dokonanych zabiegów (odrobaczanie, szczepienia, sterylizacja), jego adopcji, chorobach, śmierci
  • możesz podjąć próbę znalezienia zwierzakowi domu (po uzgodnieniu tego ze Stowarzyszeniem)
 
Jak adoptować wirtualnie zwierzę?

Skontaktuj się z nami (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 0-607-171-458) i poinformuj, którego psa lub kota chcesz wirtualnie zaadoptować. Po wpłacie na konto:

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Alior Bank 75 2490 0005 0000 4500 7398 2092

i wpisaniu w treści przelewu „Adopcja wirtualna – imię zwierzęcia”, umieścimy na naszej stronie informację o danym opiekunie (Twoje imię lub nick). Do jednego zwierzaka może być przypisanych kilku wirtualnych opiekunów. Koszt Wirtualnej Adopcji to zadeklarowana przez kogoś kwota minimalna. Adopcję można przerwać w każdej chwili – wystarczy tylko odpowiednio wcześniej nas o tym powiadomić.

 

Adopcja wirtualna jest wsparciem dla zwierzaka w jego drodze do nowego domu.

Decydując się na nią dajesz psu, kotu szansę na godne warunki dożycia tej chwili.

Ostatnio dodane

28 kwiecień 2024
09 kwiecień 2024

Apel o adopcje

Już w nowym domu

18 październik 2016
18 październik 2016
19 październik 2016

analytics  Google Analytics