header mask 90h

Akcja "Siwa mordka"

 

 

 

 

 

Czas pędzi do przodu, nie oszczędzając nikogo z nas. Upływa każdego dnia, dlatego staramy się wykorzystać życie jak najlepiej. Czas egzystencji naszych czworonożnych przyjaciół na ziemi jest krótszy, a mimo to moglibyśmy się od nich wiele nauczyć. Im niewiele potrzeba do szczęścia - pełna miska, ciepły kąt, opiekuńczy właściciel... Każdy rok zmniejsza szansę bezdomnych zwierząt na to, że szczęście się do nich uśmiechnie. Tylko nieliczni stają się wybrańcami. Jednak jesień życia psa nie musi być samotna.

Naszym marzeniem jest znaleźć kochających właścicieli dla zwierzęcych seniorów. One także potrzebują domów. Ale domów wyjątkowych, albowiem ludzie  boją się, że takie zwierzęta szybko odchodzą. A tak wcale nie musi być. Ludzka miłość nadaje sens ich życiu. Bo one nie tylko chcą być kochane, one także chcą kochać.

Dorosłe psy mają już ukształtowany charakter, są przewidywalne, wiemy np.czy mogą mieć kontakt z dziećmi. Takie zwierzę to wymarzony towarzysz dla starszej, samotnej osoby. Nie wymaga tyle opieki co szczeniak. Nie jest tak energiczne, już się w życiu wyszalało. Nieuniknione koleje losu sprawiają, że gdy właściciel opuści padół ziemski, ich pupil często ląduje na ulicy lub w przytulisku. Oszczędźmy zatem młodym psom takiego losu, a dajmy szansę tym, których los już nie zauważa.

Dlatego chcielibyśmy rozpocząć akcję promującą adopcje starszych psów, oswoić ludzi z ich chorobami i nieuniknionym odchodzeniem, ale także uświadomić, jak małe szanse na godne życie mają one w schroniskach, jak ważne jest danie im szczęścia, choćby na te ostatnie chwile i jak często okazuje się, że schorowane staruszki w domach stałych lub tymczasowych odzyskują wigor!


          

Nasze aktualne staruszki do adopcji:

Dziadzio Kostek

Dziadzio Ogonek

Dziadzio Lasek

Azorek

 

Ostatnio dodane

28 kwiecień 2024
09 kwiecień 2024

Apel o adopcje

Już w nowym domu

18 październik 2016
18 październik 2016
19 październik 2016

analytics  Google Analytics